Oled siin:Kalenderplaan / 2019. a. kalenderplaan

2019. a. kalenderplaan


Sisestanud tambetl - postitatud25 detsember 2018

KALENDERPLAAN 2019
Kuupäev Võistluse nimi Toimumiskoht Korraldaja Kontakt
         
VABALEND, rahvusvaheline - Kõikide rahvusvaheliste võistluste otsing
08.03.2019 Swedish Moose Cup Säkylä, Pori (Finland)   Koduleht
09.03…10.03.2019 Bear Cup Säkylä, Pori (Finland)   Koduleht
23.03.2019 Kartel Cup Kietrz (Poola)   Koduleht
24.03.2019 SPZG Cup Kietrz (Poola)   Koduleht
27.04.2019 Crosno Cup Ulez-Podlodowo (Poola)   Koduleht
28.04.2019 Poland Cup Ulez-Podlodowo (Poola)   Koduleht
27.06.2019 Swedish Cup Alvaret, Öland Island (Sweden)   Koduleht
28.06.2019 Danish Cup Alvaret, Öland Island (Sweden)    
30.06.2019 Norwegian Cup Alvaret, Öland Island (Sweden)    
05.07…07.07.2019 Lithuanian Open Championship Madziunai (Lithuania)   Koduleht
30.07…03.08.2019 FAI F1 Junior World Championships for Free Flight Model Aircraft     Koduleht
17.10…22.10.2019 FAI F1 World Championships for Free Flight Model Aircraft     Koduleht
         
VABALEND, Eesti
27.04…28.04.2019 Eesti Karikavõistluste I etapp (F1A, F1B, F1C, F1H, F1G, F1P) Kuusiku, Raplamaa U. Kokk / T.Luman (+372) 515 9895
11.05…12.05.2019 Eesti Karikavõistluste II etapp (F1A, F1B, F1C, F1H, F1G, F1P) Kuusiku, Raplamaa Aleksei Mikenin (Sky Masters)  
01.06…02.06.2019 Eesti Noorte Meistrivõistlused  (F1A, F1B, F1H, F1G) Kuusiku, Raplamaa Andres Lepp (Tartu MK) (+372) 528 4468
01.06…02.06.2019 Eesti Karikavõistluste III etapp (F1A, F1B, F1C, F1H, F1G, F1P) Kuusiku, Raplamaa Andres Lepp (Tartu MK) (+372) 528 4468
21.06…23.06.2019 Eesti Meistrivõistlused (F1A, F1B ,F1C) Kuusiku, Raplamaa U. Kokk (+372) 515 9895
13.07…14.07.2019 Eesti Karikavõistluste IV etapp (F1A, F1B, F1C, F1H, F1G, F1P) Kuusiku, Raplamaa U. Kokk / T.Luman (+372) 515 9895
17.08…18.08.2019 Eesti Karikavõistluste V etapp (F1A, F1B, F1C, F1H, F1G, F1P) Kuusiku, Raplamaa U. Kokk / T.Luman (+372) 515 9895
07.09…08.09.2019 Eesti Karikavõistluste varuetapp I (F1A, F1B, F1C, F1H, F1G, F1P) Kuusiku, Raplamaa U. Kokk / T.Luman (+372) 515 9895
21.09…22.09.2019 Eesti Karikavõistluste varuetapp II (F1A, F1B, F1C, F1H, F1G, F1P) Kuusiku, Raplamaa Pärnu MK  
         
SISELEND, Eesti
  Eesti Noorte Meistrivõistlused  (P350) Tartu    
         
RAADIOLEND, Rahvusvaheline
25...26.05.2019 F3A World Cup Klaipeda    
01.06.2019 F3K Jarutis Kanisauskas Cup - World Cup Alytus    
01...02.06.2019 F5J  Nakotne CUP Eurotour, World Cup, Ādaži    
29.06.2019 F3K Eurotour - Nakotne Cup - World Cup Adazi, LAT    
27.07.2019 F5J Wold Cup Alytus Alytus, LTU    
27...28.07.2019 F5J Lappenranta (Finland) Wild mans Trophy Lappenranta   info
11...18.08.2019 F5J FAI F5J World Championship for Electric Powered Thermal Duration Gliders Boleraz, SVK    
 
 
RAADIOLEND, Eesti
01.05.2019 EMV F5J I etapp Haljava Priit Leomar (+372) 53917538
01...02.06.2019 EMV F5J II etapp Ādaži, Läti Edvin Penart (+372) 53425767
13.07.2019  EMV F5J IV etapp Vääna Priit Laanesoo (+372) 57800308
24.08.2019 EMV F5J V etapp Tabivere Tiimar Sokk (+372) 5010219
14.09.2019 EMV F5J III etapp Keila Paavo Pudan (+372) 53428332
28.09.2019 EMV F5J varupäev      
  RC Pika lennu võistlus Nurmsi    
         
F3A, Eesti
19.05.2019 EMV F3A I etapp Hüüru (Kollane) Kuno Lepind (+372) 
21.07.2019 EMV F3A II etapp Hüüru (Kollane) Kuno Lepind (+372) 
08.09.2019 EMV F3A III etapp Hüüru (Kollane) Kuno Lepind (+372) 
         
F3P, Eesti        
17.03.2019 EMV F3P Tabasalu Spordikeskuse pallimängude saal Edvin Penart (+372) 53425767
         
KOPTER, Eesti
  EMV F3C, I etapp Hüüru I.Hiie 5112172
  EMV F3C, II etapp Hüüru V.Vellend 5104568
  EMV F3C, III etapp Hüüru J.Roos 56642527
  EMV F3C, IV etapp Hüüru M.Pupart 5027330
  EMV F3C, V etapp Hüüru J.Roos 56642527
         
RAKETT,rahvusvaheline MK sari
23.08...31.08.2019 FAI S European Championships for Space Models Costești, Buzău, ROU    
14.06...16.06.2019  Liepaja World Cup Läti, Liepaja    
12.07...14.07.2019 2019 Lida Cup    Bulgaaria, Lida    
21.09...22.08.2019 2019 Buzau Cup        Buzau ,   ROU    
         
RAKETT, Eesti
aprill EMV Raketimudelismis 1.etapp S4A, S6A ja S9A Linnamäe Andres Laanejõe (+372)56675782
juuli EMV Raketimudelismis 2.etapp S4A, S6A ja S9A Linnumäe Andres Laanejõe (+372)56675782
september EMV Raketimudelismis 3.etapp S4A, S6A ja S9A Linnumäe Andres Laanejõe (+372)56675782
         
OHILEND, Rahvusvaheline MK sari
11.04...16.04 F2D MK etapp Tsehhi    
02.05...07.05 F2D MK etapp Seinitz, Saksamaa    
30.05...11.06 F2D MK etapp Rootsi ja Taani    
02.07...22.07 F2D Euroopa meistrivõistlused Bulgaaria    
14.08...16.08 F2D MK etapp Vangazi Cup Riga, Läti    
16.08...19.08 F2D MK etapp Leedu    
         
OHILEND, Eesti
  F2B, F4B Kohtla-Järve    
         
RC Combat, Eesti
04.05.2019 EMV ACES I etapp Kiviõli Romas Salkauskas  
29.06.2019 EMV ACES II etapp, Eurocup Narva Valev Sard (+372) 5061351
03...04.08.2019 EMV ACES III etapp Kärdla Andres Laanejõe (+372) 56675782
24.08.2019 EMV ACES IV etapp Keila Endre Paasoja (+372) 58188031
21.09.2019 EMV ACES V etapp Kiviõli EKV III Aleksei Mikenin (+372) 55622292
         
         
Üritused ja seminarid
  FPV Racing Estonia Hüüru MTÜ Drooniklubi fpv-racing-estonia@googlegroups.com
  RC Pika lennu võistlus Hüüru    
  Karksi lennupäev      
  RC Pika lennu võistlus Nurmsi    
  Stendimudelite näitus Minimaailm Lauluväljak    
  Helicamp 2018 Estonia Viljandi Kopteriklubi 5112172
  Tartu Lennupäevad Tartu    
  Ridali Aerotow 2016 - Perinteinen kevätretki Viroon Ridali    
  Linnumäe Lennupäevad Hiiumaa Linnumäe lennuplats