Oled siin:Uudised / 29 jaan 2012 / FAI litsents 2012 aastaks / FAI litsents 2012 aastaks

FAI litsents 2012 aastaks


Sisestanud arpo - postitatud29 jaanuar 2012

Käes on aeg uuendada FAI litsentsi kehtivust ja kellel veel litsentsi pole see hankida. FAI mudellennu litsentsi taotlemine on soovitav kõigile mudellenduritele. Litsentsi olemasolu on nõutav kõigil ametlikel võistlustel osalemiseks. Litsentsi aastamaks on täiskasvanutel 10 eurot ja noortel 2 eurot selle tasumist näitab litsentsile paigaldatav kleebis. Litsentsi taotlemiseks peab olema või liituma mõne ametliku mudellennu klubiga, kelle kaudu taotlemine ka käib.NB! Sellest aastast on võimalik taotleda uut litsentsi ,plastikkaardi formaat.Uuel litsentsil pole pilti enam tarvis.Andke teada kes soovivad oma vana välja vahetada või on vana marke täis.Kindlasti andke maksmisel teada kui soovite uut litsentsi

FUN FLY CLUB nimekirjas olevad mudelendurid palun teatada oma soovist litsentsi pikendada Jüri Roots,ile.Maksta saab otse sularahas Jüri kätte . NB! Üksikisik ei saa mudelennukontole FAI maksu kanda ega tasuda.
Klubi aastamaks 2012 aastaks on 5 euri, kokku siis litsents + klubimaks täiskasvanutel 15 euri ja noortel 2 euri (klubimaksu ei kohaldata)
Litsentsimaks tuleb tasuda hiljemalt 15.veebruariks

Teiste klubide liikmed võtke oma esindajaga ühendust kes teil litsentsiasjadega tegeleb ja suhtleb ELF-iga.


Fun Fly Club,i nimel
Arvi Polukainen