Oled siin:Uudised / Uudised kasutajalt 'ints'

Uudised kasutajalt 'ints'


F5J Hüüru võistlused

F5J Hüüru võistlused toimuvad 12 juulil algusega kl 11.00

Ohutusreeglite tõlge vene keelde

Tere, ohutusreeglite lehelt leiab nüüdsest lingi ka venekeelse versiooni PDF failile.

F3C EMV 3.etapp - muutunud aeg!

Seoses kahetsusväärse konfliktiga kalenderplaanis muudame F3C 3.etapi võistluste aja.

F3C võistlused toimuvad Hüürus 17.07.2012, algusega 17.30.

Kogunemine ja registreerumine hiljemalt kell 17:00, kellel vähegi õimalik. Võistlejatel tuleb eelnevalt registreerida indrek.hiie (ÄT) mail.ee või GSM 51-12172.

MLÜ rinnamärk


Mudellennu Ühendusel on au pakkuda huvilistele võimalust hankida MLÜ ametlik rinnamärk. Märk on valmistatud hõbedast.

Täpsem info emaili vahendusel: priit ÄT eli.ee

Pilt rinnamärgist

F3C EEV III etapi aeg ja IV etapi koht muutusid

Seoses asjaoluga, et väljakuulutatud võistluspäeval sai kohale tulla vaid üks kohtunik, otsustati võistlusaega muuta. Võistlusetapp toimub Hüüru platsil pühapäeval, 10. juunil kell 16:00.

Samuti leiti, et IV etapi korraldamine Hiiumaa asemel Hüürus on seotud väiksemate kuludega ja võimaldab lisaks täiendava võistleja ja kohtunike osalemist. Seega, IV etapp toimub Hüürus, 20. augustil 2011, algus 16:00. Registreerimine on avatud pistik foorumis.

Tervitades,
Indrek

Tere tulemast uude mudellennu veebi - uuel aadressil ja uue mootoriga ;-)

Tere, seoses Eestis toiminud domeeninimede reformiga ei pidanud Mudellennu Juhatus finantsiliselt otstarbekaks maksta domaininime mudellend.ee eest ebaproportsionaalselt suurt teenustasu. Seetõttu otsustasime kolida aadressile mudellend.eu, mille eest tuleb edaspidi küll samuti maksta, kuid siiski oluliselt vähem.

Meie uus aadress on seega www.mudellend.eu

Kuna kolimine seisis seega nii või teisiti ees, leidsid meie veebilehe eest vastutajad, et parem teha üks suur muudatus kui mitu pisikest. Ehk siis, ühtlasi vahetasime ära ka veebilehe mootori. Seni meid tublilt teeninud Joomla omas paraku mitmeid piiranguid ja seetõttu oli otstarbekas vahetada mootor suurema-parema Drupali vastu.

Seoses sellega on meil aga suur palve! Palun registreeruge uues veebis uuesti. Võimalusel võtke kasutusele ka uus parool! Probleemide korral helistage mulle, 51-12172.

Indrek

Järva-Jaani mudellennuplatsi avamine

Pühapäeval avati Järva-Jaanis mudellennukite lennutusplats "Antu plats". Platsi kontaktisik on MTÜ Ventum Versus (www.ventumversus.ee), plats valmis koostöös Järva-Jaani Vallavalitsuse, Metstaguse Agro ja Paistevälja OÜ-tega. Teksti ja pildimaterjali avamisüritusest leiab foorumist, otselink piltidele on siin.

Season Greetings from FAI

FAI saatis meile toreda tervituse Jõulude ja Uue Aasta peatse saabumise puhul. Alla on kirjutanud FAI president Pierre Portmann ja peasekretär Max Bishop.

Vaata: FAI Jõulutervitus

Kevadsündmused

Viljandi kevad 2009, F3A I etapp, F3C I etapp

Kutse aastakoosolekule 2008

Tere mudellendurid,
Kutse MLÜ aastakoosolekule Kullos ja autasustamistseremooniale hotelli Dzingel restoranis.

Sügis on käes ja järjekordne aastaring hakkab täituma. Aeg liigub valguse kiirusel ja juba tuleb alustada aastakokkuvõtete tegemisega.